Jsme rok na trhu IT!

23.10. 2020


Mám velikou radost, že jsme se dostali až tam, kde jsme. Více než před rokem jsem si dala za cíl založit IT společnost, která bude poskytovat kvalifikované a ověřené IT kapacity našim klientům, a která bude mít postupem času silné a zvučné jméno na trhu IT.

Mým úkolem z pozice ředitelky je kompletní zastřešení obchodních i marketingových aktivit společnosti, posílení vztahů se stávajícími klienty a navázání spolupráce s novými klienty, a to i v nových segmentech na českém trhu a slovenském trhu.

Business INBRAITu stavím na kvalitě, férovosti, respektu a závazku. Kvalita pro mě znamená, že každý projekt, ale i člověk je důležitý. Svou práci se snažím vždy odvádět co nejlépe, a zároveň stále přemýšlím nad jejím vylepšením. Stále se učím. Domnívám se, že férové jednání a navazování přátelských vztahů vede ke vzájemné důvěře a odstranění různých nejasností. Mým cílem je být pro své kolegy, klienty i IT odborníky dlouhodobým partnerem. Dalším mým cílem již od založení společnosti je posílení týmů v IT ženským elementem. Bohužel musím konstatovat, že se mi to nedaří tolik, jak jsem očekávala. Žen v IT je stále málo a v našem týmu odborníků mají ženy stále minoritní podíl. I proto jsem se spojila se společností Czechitas a snažím se díky naší vzájemné spolupráci podpořit i začínající ženy v oboru IT.

A nyní drobné shrnutí našeho prvního roku na trhu IT v číslech a k dnešnímu dni:

  • Máme více než 30 aktuálně obsazených IT kolegů na projektech.
  • Přeplnili jsme náš původní plán výnosů a dostali jsme se nad 30 milionů v tržbách.
  • Získali jsme 6 důležitých zákazníků převážně z bankovní oblasti.

To vše by se ale nikdy nemohlo podařit bez pomoci mého týmu, bez našich IT odborníků a v neposlední řadě bez našich vážených zákazníků. Chtěla bych touto cestou poděkovat všem vyjmenovaným a popřát naší společnosti, aby se jí dařilo i nadále při zachování kvality služeb, férovosti a dalších hodnot, na kterých stavíme naši práci.