Novinky

Krásné Vánoce a Šťastný Nový Rok 2021!

Vážení kolegové a obchnodní přátelé,

Chtěla bych vám poděkovat za dosavadní důvěru a spolupráci v roce 2020. Byl to rok velice zvláštní pro mnohé z nás, ale i tak se nám podařilo díky vám přeplnit náš původní plán výnosů a dostali jsme se nad 30 milionů v tržbách, máme více než 30 aktuálně obsazených IT pozic na projektech a získali jsme 6 významných a důležitých zákazníků.

Děkuji vám všem za vámi odvedenou kvalitní práci, loajalitu a férový přístup.

Vše nejlepší vám i vašim rodinám.

Markéta Houštecká

 

 

 

Hledáme nové IT odborníky do INBRAIT bodyshop týmu

Spolupracujeme s významnými klienty z bankovního prostředí, finančních trhů, v oblasti pojišťovnictví, leasingu, pro které hledáme aktuálně Funkční testery, IT Analytiky, Business Analytiky, Java Developery, .NET developery, PL/SQL developery, JavaScript Developery a Full-stack developery na IT bodyshop.

 

Jsme rok na trhu IT!

Mám velikou radost, že jsme se dostali až tam, kde jsme. Více než před rokem jsem si dala za cíl založit IT společnost, která bude poskytovat kvalifikované a ověřené IT kapacity našim klientům, a která bude mít postupem času silné a zvučné jméno na trhu IT.

 

Jsme v Hospodářských novinách

Již krátkou chvíli po svém založení se společnost INBRAIT objevila v médiích. Co o nás server Hospodářských novin napsal se můžete dočíst zde

Napsala o nás iPROSPERITA

V časopisu IPROSPERITA jsme se objevili v on-line i tištěné verzi. Pokud nemáte tištěnou verzi, můžete se on-line o nás dočíst zde