O nás

Naše pojetí „Bright your IT“ v sobě nese moderní, nápaditý přístup k IT projektů spolu s dnes tolik žádaným dynamickým přístupem a důrazem k pochopení problémů a potřeb zákazníků. O celý chod společnosti INBRAIT se stará ženský tým s osobitým a profesionálním přístupem. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé úzké specializace pokrývající prakticky kteroukoliv část softwarové dodávky – od konzultací, přes návrh řešení, projektové řízení či analýzu až po samotný vývoj, testing i ostrý provoz.

Přinášíme stabilitu, otevřenost, zkušenost, profesionalitu, spolehlivost, a především inovace v souladu s moderními přístupy a trendy.

Náš tým

Houstecka_INBRAIT_lr
Markéta Houštecká

Celý můj profesní život je spojen s controllingem, obchodem a marketingem. V roce 2019 jsem založila bodyshoppingový start-up INBRAIT, kde se mi práce stala i radostí. Díky skvělému týmu kolegů se mi daří společnost budovat, rozvíjet, plnit stanovené cíle a překonávat nové.

FB_IMG_1664873530033
Dominika Vacková

Vždy jsem hledala práci, která pro mě bude výzvou. Jak v recruitmentu tak v oblasti IT jsem sice nováčkem, ale přesto jsem odhodlaná najít nejlepší kandidáty a umožnit jim nalézt vysněnou kariéru. Do učení a rozvoje dám 100%. Těším se na naší společnou komunikaci.

INBRAIT-foto-Jana
Jana Čabalová
Komunikace s kandidáty se pro mě stala vášní. Baví mě poznávat zajímavé lidi a ke každému vždy přistupuji individuálně. Od počátku mé kariéry v sourcingu jsem poznala mnoho pracovních pozic, ale nejzajímavějšími jsou právě ty v IT. Pokud se setkám s neobvyklou technologií, ihned se vrhám pátrat a zjišťovat co nejvíce detailů, abych mohla poskytnout kandidátovi přesné informace.
  • listopad 2021
  • říjen 2021
    Slavíme 2 roky na českém IT trhu. Letos dosáhneme třicetimilionových tržeb.
  • červen 2021
    Spolupracujeme s 11 TOP partnery na českém trhu v oblasti bankovnictví, kapitálových trhů, finančních trhů a pojišťoven.
  • říjen 2020
    9.října 2019 byla založena společnost INBRAIT, s.r.o., jejíž cílem je outsourcing IT specialistů.