O nás

INBRAIT je nezávislý poskytovatel IT lidských zdrojů pro české i zahraniční společnosti. Spolupracujeme se společnostmi s různým zaměřením. Našim klientům nabízíme krátkodobé i dlouhodobé kapacity IT odborníků, jednotlivce i celé týmy s konkrétními znalostmi z oboru IT. S našimi IT odborníky udržujeme dlouhodobé partnerství a tím si s nimi budujeme úzký pracovní vztah, který vede k vysoce kvalitní spolupráci. Klademe velký důraz na kvalitu odvedené práce i vztahů i na straně klienta.

Naše pojetí „Bright your IT“ v sobě nese moderní, nápaditý přístup k IT projektů spolu s dnes tolik žádaným dynamickým přístupem a důrazem k pochopení problémů a potřeb zákazníků. O celý chod společnosti INBRAIT se stará ženský tým s osobitým a profesionálním přístupem. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobé úzké specializace pokrývající prakticky kteroukoliv část softwarové dodávky – od konzultací, přes návrh řešení, projektové řízení či analýzu až po samotný vývoj, testing i ostrý provoz.

Na míru sestavujeme vhodné kombinace odborníků z vývojářů, programátorů a projektových manažerů, které rozjasní často konzervativní firemní prostředí a umožní realizovat nové nápady v rámci existujících týmů u zákazníků. Přinášíme stabilitu, otevřenost, zkušenost, profesionalitu, spolehlivost, a především inovace v souladu s moderními přístupy a trendy.